Türkiyede LEGO® SERIOUS PLAY® Metodunu

 

LEGO SERIOUS PLAY TURKEY Yelda

Çalismalarimiz

Türkiyede LEGO® SERIOUS PLAY® Metodunu kullanan ilk ve tek girisim olarak atölyeler, egitimler, danismanlik, seminer, aylik bulusmalar ve STRATEGIC PLAY® TURKEY ile egiticinin egitimi sertifika çalismalarini gerçeklestiriyoruz.

 

Türkiyede LEGO® SERIOUS PLAY®

Atölye Çalismalari

Ihtiyaciniza özel tasarlanan katilimci, yaratici ve eglenceli atölye çalismalari yapiyoruz. Soft-skill ya da teknik egitimlerimizi sizin için özellestiriyoruz. Isterseniz paydaslarinizin iletisim sürecini iyilestirerek daha verimli ve etkili çalismalara imza atmanizi sagliyoruz. Isterseniz Agile Yöntemlerini uygulamali olarak deneyimlemenizi sagliyoruz.

 

LEGO SERIOUS PLAY Atölye Çalismalari

Danismanlik

Ekibimiz, sirketlere yaratici fikirler üretmek, yenilikçi ürünler, teknolojiler, hizmetler gelistirmek ve her türlü is problemini ve zorlugunu çözmek için size özel tasarlanmis yaklasimlar ile LSP Metodolojisini vb. yaratici araç ve teknikleri uygulayarak yardimci olmaktadir.

 

LEGO SERIOUS PLAY Danismanlik

Aylik Bulusmalar

Her bulusma bizim için özel. Her ay 2 saatlik bulusmalarimizda farkli konulari ele aliyoruz. Bireysel Katilima Açik ya da Gruba Özel tasarladigimiz Meetup uygulamalarimiz bulunmaktadir.

 

Daha fazla bilgi için Yelda ile iletisime geçin:  Yelda@strategicplay.ca

LEGO® SERIOUS PLAY® Metodu Kolaylastirici egitimlerini Egitimcilere, IK Uzmanlarina, Proje Yöneticilerine, Koçlara, Danismanlara, Ögretmenlere, Marka Uzmanlarina, Strateji Gelistiricilere bu güçlü yöntemi uygulamak üzere egitiyoruz. Egitimde gereçk bir atölye çalismasinin nasil yapilacagini uygulamali olarak ele alinmaktadir. Katilimcilara kendi atölye çalismalarini nasil düzenleyeceklerini açiklayan kilavuz ve program verilmektedir.

Daha fazla bilgi için Yelda ile iletisime geçin:  Yelda@strategicplay.ca 

LEGO® SERIOUS PLAY® Metodu Kolaylastiricilari için ileri seviye egitimler veriyoruz. Egitimde üç boyutlu modellemeleri gerçek zamanli senaryolar olusturarak strateji gelistirme, problem çözme, taktik gelistirme ve uygulanabilir planlari üretmek için nasil kullanildigini uygulamali olarak çalisiyoruz. Katilimcilara kendi atölye çalismalarini nasil düzenleyeceklerini açiklayan kilavuz ve program verilmektedir.

Daha fazla bilgi için Yelda ile iletisime geçin:  Yelda@strategicplay.ca

LEGO® SERIOUS PLAY® Metodu ile tanismanizi ve kendi çalismalarinizda uygulamanizi saglayan bir günlük egtimlerimiz bulunmaktadir. Bu egitimi kolaylastirici egitiminin küçük bir örnegi olarak tasarladik.

 Daha fazla bilgi için Yelda ile iletisime geçin:  Yelda@strategicplay.ca